Drugošolci in tretješolci smo se že vrnili nazaj v šolske klopi. Kljub temu pa še vedno razmišljamo o dogodkih prejšnjega tedna. Nekaj misli o šoli v naravi na Debelem rtiču so zapisali tretješolci.

Večerni pohodi so bili zelo zanimivi. Zelo mi je bil všeč lov na zaklad. Ko smo se peljali nazaj na Blanco, smo videli kar nekaj športnih avtov. Ves teden mi je bil zelo všeč. (Tia Ž.)

Všeč mi je bilo, ko smo s sošolkami imele svoj frizerski salon. Uživala sem tudi, ko nas je obiskal čarodej, ko smo jedli fritule in med iskanjem zaklada. (Tina P.)

Najbolj mi je bilo všeč, ko smo hodili ob morju in plavali v bazenu. (Eva M.)

Všeč mi je bil lov na zaklad, plesni večer in čarovniška predstava. (Ela D.)

Debeli rtič je zanimiv, ker smo lahko uporabljali različna igrala, nabirali školjke in vsak dan videli morje. (Nika Bo.)

Všeč mi je bila čarovniška predstava. (David P.)

Meni je bilo všeč, ko smo plesali in iskali dele slike ter jo morali nato tudi sestaviti. (Matic T.)

Zelo mi je bilo všeč, da smo plavali, se sprehajali ob morju in spali. (Tay L.)

Všeč mi je bilo, ko smo imeli lov na zaklad in ko smo lahko zvečer ob lučkah plesali. (Jože S.)

Bilo mi je všeč, ko smo izdelovali ladjice in jih spuščali po vodi. In ko smo igrali ročni nogomet. (Mark Ž.)

Najbolj mi je bil všeč čarovnik, ko je začaral ptičko iz knjige. (Lenart R.)

Foto: Franci Kranjec