V sredo, 6.3.2024, smo se nekateri učenci RoboBlance odločili, da gremo na obisk v OŠ Radeče k ekipi RoboKings, ki se je tako kot mi uvrstila na državno prvenstvo. Tam smo drug drugemu predstavili projekt, ki ga delamo. Nam je bil všeč njihov projekt, njim pa naš. Izmenjali smo si nasvete za izboljšanje projekta. Malo kasneje so se dekleta naše šole začela ukvarjati s plesom, ki so ga sestavili RoboKingsi za državno prvenstvo. Preostali del ekipe pa se je odpravil k programiranju robota. Z ekipo RoboKings smo se dobro povezali in izmenjali zelo dobre predloge za nadaljnje delo. Všeč so nam bili njihovi nastavki za robota, ki so zelo premišljeno narejeni. Čas je hitro tekel in že smo se morali vrniti v šolo.

Zapisala: Aneja Županc

Fotografije: Saška Šeško, Ambrož Karlovšek