Šola je pomahala počitnicam v slovo in ponovno odprla svoja vrata. Tudi naši osnovnošolci so se vrnili v šolske klopi.

Posebej nestrpno so ta dan pričakovali naši prvošolci. 16 otrok je prvič prestopilo šolski prag in postali so učenci OŠ Blanca.

Skupaj s starši so se zbrali v šolski garderobi. Razredničarka Majda in učiteljica Saša sta jih pospremili do razreda, kjer je sledil “skok v 1. razred”. Za uspešen skok so prejeli diplomo. Pozdravil in nagovoril jih je gospod ravnatelj in jim zaželel uspešno šolsko leto, veliko novega znanja in dobrega počutja v šoli. Sledilo je zabavno spoznavanje novih prijateljev – sošolcev.

Ker je bil to prav poseben dan, smo ga zaključili s sladkim presenečenjem – torto. Verjamemo, da bo šolsko leto polno novih izzivov, lepih dogodkov in seveda, da se bomo v tem letu marsikaj novega naučili.

Učiteljici Majda in Saša

(Skupno 1.036 obiskov, današnjih obiskov 1)