Datum: 19. oktober 2024
Lokacija: Ljubljana, Slovenija

V soboto, 19. oktobra 2024, se je v Ljubljani odvijalo Prvenstvo Slovenije v uličnem teku za osnovne in srednje šole. Dogodek je združil najboljše mlade tekače iz celotne Slovenije, ki so se pomerili v različnih starostnih kategorijah. Tekmovanje je bilo odlično organizirano in izvedeno v središču mesta, kar je tekačem omogočilo edinstveno izkušnjo teka po mestnih ulicah.

Na tem prestižnem dogodku sta našo šolo ponosno zastopali Ajda in Kiara, ki sta se odlično izkazali v svoji starostni skupini.

Rezultati tekmovanja

• Kiara je z izjemno predstavo dosegla 9. mesto, kar je izjemen dosežek v konkurenci več kot 200 udeleženk.
  • Ajda se je prav tako odrezala odlično. Pritekla je na 20. mesto, kar je prav tako odličen rezultat v konkurenci več kot 250 udeleženk.

Foto:

Dijana Budna in Tomaž Blatnik