V torek, 9. 2. 2021, se v šolskih klopeh ponovno prične pouk za učence 1., 2. in 3. razreda.  V nadaljevanju vas seznanjamo s pomembnimi informacijami o poteku pouka, prevozih in zaščitnih ukrepih. Prosimo, da jih natančno preberete.

PO NAVODILIH NIJZ IN MINISTRSTVA ZA ZDRAVJE BO ORGANIZACIJA DELA SLEDEČA:

JUTRANJE VARSTVO:

• od 5.30 dalje za učence 1. razreda
  • od 6.00 dalje za učence 2. in 3. razreda
  • izvajalo se bo v istih učilnicah kot pouk in PB
  • učenci ob prihodu v šolo sami vstopajo v šolo (nezaposleni v šolo nimajo vstopa).

POUK:

• izvajal se bo v štirih učilnicah
  • v vseh učilnicah bomo poskrbeli za dovolj razdalje med učenci, učenci ne bodo prehajali v druge učilnice, ne bodo se mešali oz. združevali.
  • pouk bo potekal po ustaljenem urniku.

PODALJŠANO BIVANJE:

• organizirano bo v štirih skupinah
  • skupine PB se ne bodo mešale med seboj in se bodo nahajale v istih učilnicah, ki so za pouk
  • ker starši/skrbniki NE vstopate v šolo, boste ob prihodu po otroka počakali pred šolo in poklicali na telefonsko številko 051 236 909
  • potekalo bo do 15.30 ure.

PREHRANA:

V šoli bomo organizirali malico in kosilo.

ORGANIZIRAN ŠOLSKI PREVOZ

PRIHOD V ŠOLO:

• KOMBI:
  • 6.30 Brezovo
  • 6.45 Presladol, Rožno
  • 6.55 Kancijan
  • 7.10 Krajna Brda
  • 6.35 Brezovo Mirt

AVTOBUS: Prevoz po ustaljenem voznem redu – glede na vstopno postajo.

ODHOD IZ ŠOLE:

KOMBI:

• 13.00 Krajna Brda
  • 13.15 Brezovo
  • 13.25 Kancijan
  • 13.40 Rožno-Presladol
  • 14.25 Brezovo Mirt

AVTOBUS: Odhod izpred šole ob 14.20.

Zaradi trenutnih razmer v državi vas prosimo, da se doma z otroki pogovorite o upoštevanju higienskih ukrepov za preprečitev širjenja virusa in jih upoštevate tudi sami:

• v šolo pošljete samo povsem zdrave otroke
  • učencem v razredu ne bo potrebno nositi zaščitnih mask, morajo pa jih nositi v vseh skupnih šolskih prostorih
  • maske so obvezne na organiziranem šolskem prevozu
  • maske otrokom zagotovite starši/skrbniki
  • ob vstopu v šolski prostor je potrebno razkuževanje rok
  • ohranjati je potrebno medsebojno razdaljo
  • opozorite jih na redno in temeljito umivanje rok
  • staršem v šolo vstop ni dovoljen (za vse informacije v zvezi z otrokom kontaktirajte razredničarke preko e-pošte ali preko obvestil v eAsistentu), v primeru, da pridete po otroka v PB pa upoštevajte že zgoraj napisano.

O upoštevanju zaščitnih ukrepov se bomo z učenci pogovorili tudi v šoli in jih redno opozarjali na njih.

Podrobnejša navodila starši dobite pri svojih razredničarkah.