V petek, 2. 6. 2023, so se učenci 8. in 9. razreda s spremljevalnimi učiteljicami gospo Olgo Lužar, Majdo Kočevar Klaužer ter Mojco Hojski, odpravili na zaključni izlet v prestolnico. Naša prva postaja je bil trampolin park Woop, kjer so se učenci dodobra naskakali, igrali odbojko, košarko in opravili poligon. Sledila je vožnja do McDonaldsa in okrepljeni smo se podali naprej na paintball, kjer so tekmovali osmošolci proti devetošolcem. Po avtobusni vožnji so tudi učenci sedli za volan, saj so se pomerili v kartingu. Nadaljnje smo si privoščili ogromno pico in še sreča, da smo bili pod streho ter da so bile zunanje aktivnosti za nami, saj smo poleg dežnega naliva dočakali celo točo. A vreme nam je bilo naklonjeno, saj je prenehalo deževati, ko smo zapustili restavracijo in se odpeljali do zadnje postaje in sicer kina na Rudniku, kjer smo si ogledali film Hitri in drzni X. Po ogledu je sledila še vožnja nazaj na Blanco, kamor smo prispeli ob 22. uri.

Verjamemo, da je učencem izlet ostal v lepem spominu.

Zapis in foto: Mojca Hojski