V nedeljo, 10. marca se je z zadnjo tekmo v Sevnici zaključilo letošnje tekmovanje sevniškega tekaškega pokala.
Rezultati:
mlajši cicibani (2012 in mlajši) – 300 metrov
Jan Žulič                      1. mesto
Taj Klenovšek              4. mesto
mlajše cicibanke (2012 in mlajši)
Hana Belinc                2. mesto
Ela Dolmovič              3. mesto
cicibani (2010/11) – 600 metrov
Žiga Belinc                 1. mesto
Gal Dolmovič              4. mesto
cicibanke (2010/11)
Kiara Blatnik              1. mesto
Ajda Budna                2. mesto
mlajši dečki (2008/09) – 1000 metrov
Luka Kosar                2. mesto
Jan Dolmovič            3. mesto
Vik Starič                  4. mesto
Jan Baškovč             5. mesto
mlajše deklice (2008/09)
Tjaša Radej              1. mesto
Nika Radej                2. mesto
dečki (2006/07) – 1000 metrov
David Slemenšek     2. mesto
Žan Žulič                  3. mesto
deklice (2006/07)
Anja Radej               3. mesto
starejše deklice (2004/05) – 1000 metrov
Klara Moškon           1. mesto
mladinke (1999 in mlajše) – 2000 metrov
Tjaša Radej              2. mesto
Kiara Blatnik             3. mesto
Nika Radej                4. mesto
Ajda Budna               6. mesto
Anja Radej                7. mesto
člani A (1987 in mlajši)
Urban Slemenšek     5. mesto
David Slemenšek      6. mesto
Vik Starič                   7. mesto
Gal Dolovič                8. mesto
SKUPNA UVRSTITEV
mlajši cicibani (2012 in mlajši)
Jan Žulič                      1. mesto          200 točk
Taj Klenovšek              3. mesto          161 točk

mlajše cicibanke (2012 in mlajši)
Hana Belinc                2. mesto          180 točk
Ela Dolmovič              3. mesto           168  točk
Nina Radej                 4. mesto             41 točk
cicibani (2010/11)
Žiga Belinc                 2. mesto            190 točk
Gal Dolmovič             3. mesto             162 točk
cicibanke (2010/11)
Kiara Blatnik              1. mesto             200 točk
Ajda Budna                2. mesto            180 točk
mlajši dečki (2008/09)
Luka Kosar                2. mesto            180 točk
Jan Dolmovič            3. mesto             164 točk
Jan Baškovč             4. mesto             143 točk
Vik Starič                  5. mesto             114 točk
mlajše deklice (2008/09)
Tjaša Radej              1. mesto              200 točk
Nika Radej                2. mesto             180 točk
dečki (2006/07)
Urban Slemenšek     2. mesto              177 točk
David Slemenšek     3. mesto               176 točk
Žan Žulič                  4. mesto               162 točk
deklice (2006/07)
Anja Radej               2. mesto               176 točk
starejše deklice (2004/05)
Klara Moškon           1. mesto               100 točk
mladinke (1999 in mlajše) – 2000 metrov
Tjaša Radej              2. mesto               176 točk
Kiara Blatnik             3. mesto               164 točk
Nika Radej                4. mesto              152 točk
Anja Radej                5. mesto              141 točk
Ajda Budna               7. mesto              139 točk
člani A (1987 in mlajši)
Urban Slemenšek     3. mesto              156 točk
David Slemenšek      4. mesto              144 točk
Vik Starič                   5. mesto              113 točk
Gal Dolovič                6. mesto              104 točk
Jan Dolmovič             7. mesto              103 točk
Luka Kosar                9. mesto                73 točk
(Skupno 122 obiskov, današnjih obiskov 1)