V sklopu Erasmus+ projekta FAST smo na naši šoli med 2. in 6. junijem 2019 gostili 17 učiteljev iz štirih držav: Danske, Hrvaške, Norveške in Poljske. Projekt FAST spodbuja uporabo sodobne tehnologije pri pouku s poudarkom na razvoju digitalnih kompetenc kot tudi spoznavanje lokalne kulture in držav sodelujočih šol. V teh dneh smo skupaj z gosti imeli izobraževanje na temo uporabe sodobne tehnologije pri pouku, ogledali so si, kako poteka pouk na naši šoli ter spoznali blanško šolo. Prav tako so spoznali regijo Posavje, se udeležili različnih aktivnosti, na sevniškem gradu pa jih je sprejel tudi gospod župan Srečko Ocvirk ter jim predstavil delovanje in šolstvo v sevniški občini. Zadnji dan pa so si gostje ogledali tudi prestolnico Ljubljano in Bled.

Mojca Hojski

Večino fotografij Roman Drstvenšek