Rezultati iz logike so že bili objavljeni 26. 10. 2021.

MATEMČEK

Priznanja na šolskem tekmovanju, 5. 11. 2021

Razred Ime in priimek Priznanje
1. Jože Strnad Biserno
1. Mark Žiber Biserno
1. Lenart Romih Biserno
1. David Pavlič Biserno
1. Tia Žibert Biserno
1. Eva Mešiček Bronasto
1. Nika Bahčič Bronasto
2. Luka Pinoza Biserno
2. Aleks Tomc Biserno
2. Ajda Hriberšek Bronasto
2. Lian Lakner Hrušovar Bronasto
2. Neja Radej Bronasto
2. Nina Ločičnik Bronasto
3. Anej Pohar Bronasto
3. Franc Šutar Bronasto
4. Hana Belinc Bronasto
5. Julia Zidar Biserno
6. Nika Tomc Bronasto
6. Matic Bahčič Bronasto
7. Lia Lucija Pinoza Biserno
7. Nuša Perc Biserno
9. Pia Paulina Pinoza Biserno
9. Matic Grilc Biserno
9. Nejc Martinkovič Bronasto

Priznanja na državnem tekmovanju, 31. 3. 2022

Razred Ime in priimek Priznanje
2. Luka Pinoza Zlato
5. Julia Zidar Srebrno

 

LOGIČNA POŠAST

Priznanja na šolskem tekmovanju, 5. 5. 2022

Razred Ime in priimek Priznanje
2. Luka Pinoza Biserno
3. Leon Romih Biserno
3. Franc Šutar Biserno
3. Livija Marija Župevc Biserno
3. Ema Kosem Bronasto
3. Anej Pohar Bronasto
4. Hana Belinc Biserno
4. Lucija Belinc Bronasto
4. Matic Gracer Bronasto
4. Patricija Belinc Bronasto
4. Mija Žvar Bronasto
4. Franja Rimc Bronasto
4. Lina Seljak Bronasto
5. Julia Zidar Biserno
5. Ajda Budna Bronasto
5. Tina Stopar Bronasto
6. Nika Tomc Biserno
7. Lia Lucija Pinoza Biserno
7. Zala Klenovšek Bronasto
7. Nuša Perc Bronasto
9. Pia Paulina Pinoza Biserno
9. Matic Grilc Bronasto
9. Žana Kočevar Bronassto
9. Nejc Martinkovič Bronassto
9. Lara Martinkovič Bronassto

Priznanja na državnem tekmovanju, 21. 5. 2022

Razred Ime in priimek Priznanje
5. Julia Zidar Zlato
6. Nika Tomc Srebrno
7. Lia Lucija Pinoza Srebrno
9. Pia Paulina Pinoza Srebrno

KENGURU (matematika – šolsko, 17. 3. 2022)

Razred Ime in priimek Priznanje
1. Lenart Romih Bronasto
1. Mark Žibert Bronasto
1. David Pavlič Bronasto
1. Matic Tušar Bronasto
1. Tia Žibert Bronasto
2. Luka Pinoza Bronasto
2. Aleks Tomc Bronasto
2. Neža Požun Bronasto
2. Enei Radej Bronasto
3. Leon Romih Bronasto
3. Anej Pohar Bronasto
3. Livija Marija Župevc Bronasto
5. Ajda Budna Bronasto
5. Tina Stopar Bronasto
5. Julia Zidar Bronasto
6. Nika Tomc Bronasto
7. Lia Lucija Pinoza Bronasto
8. Lana Grilc Bronasto
9. Pia Paulina Pinoza Bronasto
9. Matic Grilc Bronasto

Matematika – regijsko, 6. 4. 2022

Razred Ime in priimek Priznanje
7. Lia Lucija Pinoza Srebrno
9. Pia Paulina Pinoza Bronasto
9. Matic Grilc Bronasto

 

FIZIKA – šolsko, 2. 2. 2022

Razred Ime in priimek Priznanje
9. Matic Grilc Bronasto

 

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)