Današnji pustni torek je bil ustvarjalno pisan in igriv. V šolo so navsezgodaj zjutraj prihajale nasmejane maškare v izvirnih preoblekah in širile veselje po jedilnici. Sledil je pouk, kljub temu pa je iz učilnic ušel razigran smeh in hihitanje. Učenci 8. in 9. razreda so se poleg pustnih mask znašli tudi v vlogi snemalcev in igralcev. Imeli so namreč tehniški dan namenjen spoznavanju videa.

Kmalu je po hodniku zadišalo po dolgo pričakovani malici. Gospe kuharice so nas razveselile s slastnimi krofi, brez katerih maškare težko preživijo.  Sledil je pustni pohod po Blanci, kjer so se maškare pokazale še krajanom. Prav lepo je bilo, saj se zadnja leta le redko pojavi sneg v času pusta, letos pa ga imamo dovolj za vse zimske radosti.

V šoli so nam ta čas pripravili prijetno sladko presenečenje, saj so učenci 6. razreda, pri pouku gospodinjstva ocvrli miške, ki so bile tako dobre, da so ”dišale po še”.

Več pa bodo povedale fotografije …

(Skupno 1.180 obiskov, današnjih obiskov 1)